Ігор Лапін вдруге потрапив в санкційний список Росії

Сьогодні Росія розширила список санкцій проти України. Список фізичних осіб тепер налічує 567 осіб, а юридичних осіб 75.

Постанову “Про внесення змін до постанови від 1 листопада 2018 р. №1300” опубліковано 25 грудня на офіційному сайті уряду РФ. До переліку додали 245 нових осіб і 7 компаній.

Вдруге до списку потрапив народний депутат, командир 2-ї штурмової роти «Захід» батальйону «Айдар» Ігор Лапін.

«Я до цього ставлюся з посмішкою. Виходить, для мене це вже двічі визнання, отже все роблю правильно. Ці санкційні списки, як правило, нормальним людям для реклами, а негідникам для прикриття», – прокоментував нардеп в ефірі телеканалу ZIK.

«Іноді для того, аби прикрити своїх, їх включають в список патріотів», – додав Лапін, коментуючи наявність в списку явно проросійсько-налаштованих громадян України, які також є в санаційному списку.

До розширеного списку були включені, зокрема, народні депутати Вадим Новинський, Віталій Хомутиннік і Олександр Вілкул, а також ще один “екс-регіонал” Борис Колесніков.

Також до переліку потрапили міський голова Одеси Геннадій Труханов, екс-генпрокурор Віталій Ярема, нардепи Ігор Луценко (“Батьківщина”) і Олена Сотник (“Самопоміч”).

З повним списком можна ознайомитись тут.

Залишити відповідь