Поліцейські зі зброєю проти дітей

Сьогодні ввечері, 24 грудня, поблизу гаражів біля залізничного вокзалу в м. Луцьку, два працівника поліції, а саме відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків, переміщались на авто.

Побачивши дітей, які грали в сніжки, один з правоохоронців із застосуванням вогнепальної зброї, спочату зробив постріл, а потім наздогнав одного з хлопців і приставивши пістолет до дитини, забрав 500 грн. (скоїв розбійний напад). Після того, змусив перетелефонувати іншим друзям, які втекли, щоб ті повернулися назад.

Погрожуючи дитині 13 років приставивши пістолет до живота, забрав у останнього ще 100 грн. Найстаршому хлопцю 15 років, наймолодшому – 13 років. По закінченню злочину зловмисники дали дітям пару секунд, щоб вони втекли.

Завдяки роботі оперативників, зловмисників вдалось вичислити. Наразі з’ясовують всі деталі інценденту і роль кожного з них.

 

27 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Дебілів за таке , — тоже прикласти ствола і побачити результат ?

 2. дебіл дахнюк сказав:

  #МояНоваПоліція

 3. Полиция-дерьмиция сказав:

  В петушарню этих г@нд0н0в!! Это не полиция-это уродство на теле страны!!

 4. Ппр сказав:

  Діти з 500 гривнями грали в сніжки? Ахаха це наркомани малолітні спайси або купляли або продавали

 5. Ольга сказав:

  Так не буває.щоб на безвинних.Є багато недоліків у сучасній поліції.є з чого посміятися.Наприклад.виїхати на виклик у спробі проникнення у житло.зняти відбитки.забути їх на барній стойці і не згадувати 2 тижні про них.забути “бронніки”(як вони висловилися)Це можливо.а в це не вірю.Перепровіряйте слова своїх дітей.Не такі вони.як здаються…на жаль

 6. Анонім сказав:

  В безвинних діток було 600гривень,я вперше чую і бачу щоб зараз діткі 15 років грали в сніжки

 7. Гайдамака сказав:

  Шановні! Немає різниці що робили неповнолітні за гаражами чи біля них..да хай навіть спайси дули..
  Працівники поліції (справжні) мають реагувати адекватно до ситуації.Якщо були явні ознаки правопорушення то необхідно було затримати і викликати слідчо оперативну групу.
  Але ці робітники в лапках вирішили ситуацію обернути на свою користь і підживитись..мабуть були впевнені що ніхто з малолєток в поліцію не піде,бо і справді чим вони там за гаражами займались?
  Взагалі це в стилі відділу-не можеш довести і зловити за руку,то хоча б зруби бабла..
  Але не так сталось як гадалось..Вангую шо в діток тато мусор чи прокурор і він дуже образився за ті срані 500 грв.
  Стає цікаво чи замнуть тепер чи нє..
  Мораль сєй басні- на кожну хитру дупу з часом знайдеться свій прокурор.

  • Анонім сказав:

   А звідки Ви особисто знаєте яким чином працює цей відділ? Чи тоже часто за гаражами відпочиваєте?)

   • дебіл дахнюк сказав:

    а це всі мусора так працюють. є три види мотивації. перший – професійний обов’язок і допомога людям. цю антинаукову фантастику розповідає мусорська прес-служба. другий – показник, він же палка в плані. це треба, бо інакше начальник палку з штанів вийме. а третій це бабло, і його треба хапати, бо показник і завтра можна буде зробити, а бабла завтра можна і не відшманати

 8. 88 сказав:

  Шось не схоже це на правду.. ще б я 13-річним грав у сніжки і мав при собі 600 грн.
  Текст жалюгідно написаний, з граматичними помилками. Саме такі тексти виставляють як фейки, адже лід ні про що не говорить, а всі деталі описані наче випадковим свідком. Текст дуже емоційний, видно, що написаний нашвидкоруч, що може виправдати автора і помилки, але не “вичислили”, а “вирахували”. А взагалі, “встановили причетність зловмисників”, а якщо поліцейських – то має бути офіційний коментар, або посилання на певну особу, яка повідомила інформацію, а також – що ведеться чи розпочато службове розслідування.

  Окрім цього, спрацювала і емоційна маніпуляція: у третьому реченні: поліцейські їхали, побачили дітей, які грали в сніжки , а далі “зброя” , “постріл”, “пістолет”, при цьому уточнення “збройний напад” + поєднання з дитиною.

  З чиїх слів опублікована дана інформація? Хто може підтвердити, окрім автора? Чому не вказано зовсім нічого?

  Єдине, на що це схоже – на грамотний фейк.

  Дивно, що ВАР долучився до цієї тенденції.

 9. Надін сказав:

  понабирали в поліцію якоїсь гопоти, от вони і витворяють. Вони правоохоронці, чи м***ки?

 10. Анонім сказав:

  А прізвища працівників поліції хтось знає?

 11. 1777 сказав:

  А чому не пишите про покази поліцейських? Це ж смішно навіть читати, такі бідні чи дурні поліцейські, що дітей грабують, скільки валютчиків по місту стоїть або інших варіантів. А чому не пишите, що один той бідний, неповнолітній хлопчик-син Лапіна, Народного Депутата України? Чому не пишите, що не сніжки грали, а лід по машині жбурляли? Це, що дітям нашим депутатам все дозволино?

 12. 1777 сказав:

  А чому не пишите про покази поліцейських? Це ж смішно навіть читати, такі бідні чи дурні поліцейські, що дітей грабують, скільки валютчиків по місту стоїть або інших варіантів. А чому не пишите, що один той бідний, неповнолітній хлопчик-син Народного Депутата України? Чому не пишите, що не сніжки грали, а лід по машині жбурляли? Це, що дітям нашим депутатам все дозволино? Не пишіть ху…ні!!!

  • дебіл дахнюк сказав:

   якщо полюція формується з ублюдків, то вбнон то така служба, куди набирають ублюдків з ублюдків. нагадати як в травні 2014 міський вбнон на чолі з начальником кагтавим славіком пішов в тюрму прямо з кабінетів повним складом??? так що це ви (цитата) не пишіть ху…ні!!!(кінець цитати)

 13. ******* сказав:

  Нормальні малолітні діти вдома сидять ввері, уроки вчать, а не сніжки на жедевокзалі грають біля бомжів та циган!!! А потім дивуються звідки хулігани та злодії беруться, самі таких виховуємо.) Поліція одне не правильно зробила, що не викликала оперативну групу і не подзвонила батькам. І взагалі, шкода хлопців, за гамнюків-брехунів проблеми мають!

 14. \m/ сказав:

  Там десь прізвище Лапін засвітилося, а значить зараз на цю тему чеченська недородичка Московка зі всіх дірок замироточить

Залишити відповідь