Стало відомо, як підвищуватимуть пенсію в наступному році

Мінімальна пенсія в Україні для осіб старше 65 років із трудовим стажем 50-35 років буде підвищена з 1 січня 2019 року до 1669 грн.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час підсумкової конференції, передає УНН.

“Буде забезпечено підвищення мінімальної пенсії з 1 січня 2019 року на 172 гривні до 1669 гривень для осіб старше 65 років і стажем роботи не менше 30 років для жінок і 35 – для чоловіків. Також відбудеться підвищення мінімальної пенсії за віком для інших пенсіонерів: з 1 липня – до 1564 грн та з 1 грудня – до 1638 грн”, – зазначив міністр.

За його словами, в наступному році також буде здійснений перший автоматичний перерахунок пенсій в рамках пенсійної реформи. Наразі Мінсоцполітики працює над проектом відповідного рішення.

При цьому він додав, що трудові пенсії будуть підвищені за індивідуальними показниками пенсіонерів, зокрема стаж і зарплата, на коефіцієнт, що визначатиметься, як 50% темпів зростання зарплати та 50% темпів зростання інфляції за 2018 рік.

4 коментарі

  1. Пенсіонер сказав:

    Підвищать на 9 днів потім на 40 днів і на роковини. Обіцянка цяцянка а дурному радість. Куплю вила і піду полювати на депутатів.

  2. Анна сказав:

    Ви що насміхаєтися зпенсіонерів добавили 7гривень.аби у вас було стільки здоровья.а скільки коштував хліб якраз на північний хлібний. А чого обертатися?

  3. Пенсіонер сказав:

    Нащо ті пенсіонери давайте краще собакам допоможемо це наше майбутнє. Собака це дохідне діло

Залишити відповідь