Шуфрич спровокував бійку у парламенті для пропаганди російських ЗМІ, – Ігор Лапін

Народний депутат України Ігор Лапін заявив, що Нестор Шуфрич спровокував бійку у сесійній залі Верховної Ради не через церковний закон, а для пропаганди у російських ЗМІ.

Про це він заявив в ефірі “Прямого”.

“Релігійну тему було використано для того, щоб зірвати плакат свого патрону. Пан Шуфрич проходячи мимо – зірвав. Це не сподобалось іншим колегам, які водрузили цей портрет на трибуну. До закону це ніякого відношення не має. Це особиста позиція Шуфрича до портрета друга та побратима Медведчука. А те, що ця картинка буде використана, що нібито це за церкву побилися, я не сумніваюсь”, – сказав він.

А цей плакат з Медведчуком з’явився до голосування?

“Він висить вже декілька днів, але Шуфрич вирішив спровокувати картинку для пропаганди російських ЗМІ, що депутати побилися нібито через церковне питання. Для мене як для парламентаря це неприпустимо. Шуфрич хотів показати своєму патрону, що він бореться на теренах парламенту”, – додав Лапін.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за проект закону №5309, співавтором якого був народний депутат Ігор Лапін. Згідно законопроекту, Українська православна церква Московського патріархату має змінити назву і вказати свою приналежність до Росії.

Залишити відповідь