У луцькій райлікарні відкрили фізіотерапевтичне відділення європейського зразка

У Луцькій центральній районній лікарні відкрили сучасне фізіотерапевтичне відділення.

Урочисте перерізання символічної червоної стрічки за участю голови Луцької райдержадміністрації Тараса Яковева, голови Луцької районної ради Валентина Приходькавідбулося у середу, 12 грудня, пише ВолиньPost.

Головний лікар Луцької центральної районної лікарні Сергій Коновал зауважив, що ремонт у фізіотерапевтичному відділенні розпочали у липні і завершили 10 грудня.

Відділення розміщується у вісьмох просторих кабінетах на першому поверсі головного корпусу медзакладу, також функціонує кабінет реабілітації, фізіотерапевтичний кабінет та кабінети масажу.

Тепер пацієнти зможуть у короткі терміни пройти обстеження та отримати всі послуги на місці, каже Сергій Коновал. Зокрема, тут можна пройти електролікування, світлолікування, магнітно-лазерну терапію, теплолікування, аерозольтерапію, ультразвукову терапію, УВЧ-терапію, мікрохвильову терапію, лікувальний масаж, лікувальну фізкультуру.\

«Наразі завершили ремонт у всіх відділеннях 5-поверхового корпусу. Район приділяє велику увагу придбанню апаратури. У нас є вся сучасна необхідна техніка: апарат для ударно-хвильової терапії, відеофіброгастроскоп, біохімічний аналізатор», – поділився Сергій Коновал.

У луцькій райлікарні відкрили фізіотерапевтичне відділення європейського зразкаНаступного року у медзакладі відкриють ще й нове приймально-діагностичне відділення.

«Це буде цілий комплекс із денним перебуванням, який дасть можливість надавати якісно надавати послуги», – відзначив головний лікар. У квітні тут встановлять сучасний комп‘ютерний томограф.

Окрім того, у лікарні поставили новий генератор, що дає можливість безперебійно працювати під час відключення світла, а також обладнали сучасну протипожежну сигналізацію.

Голова Луцької РДА Тарас Яковлев розповів, що загальна сума ремонтних робіт склала понад 1,4 мільйона гривень. Усі ці кошти вдалося залучити з районного бюджету.

«Головний лікар – дуже професійна і авторитетна людина. Він зумів налагодити роботу і з обласною, і з районною владою. Тому системно 5 років лікарня перебудовується і ці два відділення вже завершують реконструкцію медзакладу», – зазначив Яковлев.

За його словами, тепер Луцька центральна районна лікарня зможе скласти чималу конкуренцію міським медзакладам.

«Тут неважливо, хто кращий. Вони будуть конкурувати і відповідно підвищувати якісь наданих послуг», – додав очільник РДА.

Залишити відповідь