Це насмперед підтримка для них, – Лапін про акцію на підтримку полонених моряків

Над будівлею Волинської облдержадміністрації підняли прапор Військово-Морських сил Збройних сил України. Стяг замайорів на підтримку моряків, захоплених російськими силовиками в Чорному морі 25 листопада.

Акція на підтримку полонених моряків відбулася у Луцьку 11 грудня, пише ВолиньPost.

У заході взяли участь кілька сотень представників силових структур, учасників бойових дій на Донбасі, влада та громадськість. Був присутній також волинський нардеп Ігор Лапін.

Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко зауважив, що такий захід спрямований, насамперед, для того, щоб підтримати 24 українських моряків з малих броньованих артилерійських катерів «Нікополь» і «Бердянськ» та буксира «Яни Капу», які перебувають в полоні в Росії.

Нардеп Ігор Лапін переконаний, що такі акції скоро будуть по всьому світі.

“Захід є досить правильним. Хлопці повинні відчувати нашу підтримку. А інформація про такий захід до них дійде через юристів, які захищають наших хлопців. Скоро такі акції будуть по всьому світі”, – зауважив нардеп, атовець, боєць “Айдару” Ігор Лапін.

“Ситуація з українськими моряками для нас означає одне – ця російська агресія вже є відкритою, воєнний стан це не лише тренування для України, а це і сигнал всього світу. І найголовніше – включаються зовсім інші міжнародні норми. Тут включається питання Женевської конвенції, тому що наші хлопці є військово-полоненими, а для російської сторони це гаазький трибунал. Це найголовніше, що ми маємо донести. В площині Женевської конвенції ми маємо наполягати на тому, що військово-полоненні мають бути повернуті без всяких умов та застережень. Такі акції – це насамперед підтримка для них”, – додав народний депутат

Прапор Військово-Морських сил урочисто підняв атовець з Волині Анатолій Горун, частиною життя якого стала служба у лавах морської піхоти.

Окрім того, усі присутні виконали Гімн України.

Зауважимо, що такі акції на підтримку військовополонених моряків, що перебувають під судом Російської Федерації, відбуваються у кожному районі Волині.

Залишити відповідь