У Поромівській ОТГ обговорили план розвитку освітньої мережі

Представники Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії продовжують організовувати інформаційні зустрічі у Поромівській ОТГ щодо плану розвитку їх освітніх закладів на п’ять років. 5 грудня  відбулася  презентація такого плану  батькам учнів сіл Поромів та Бужанка.

“Ця ініціатива насамперед спрямована на реформування освіти в ОТГ та розробку таких рекомендацій, які б врахувалі думку громади: вчителив, батьків, школярів та самих учнів”, – зазначила голова  Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії Ірина Гайдучик.

За результатами заходу буде сформована робоча група з мешканців ОТГ (вчителі, батьки учнів та інші зацікавлені), яка внесе правки та доповнення до презентованого документу.

Планується, що допрацьований план розвитку буде ще раз обговорений серед активних мешканців громади у січні 2019 року та винесений на затвердження сесією Поромівської ОТГ у лютому 2019 року.

 

Довідково

Дана зустріч відбулася завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Децентралізація: реформування освіти на місцевому рівні».

Залишити відповідь