У Луцьку відбудеться Волинь NGO Форум

Грудень – це не лише час підготовки до Новорічних та Різдвяних свят, а й гарна нагода підбити підсумки проробленої роботи та запланувати нові справи на наступний рік. Саме таким майданчиком для громадського сектору області буде Волинь NGO Форум, який відбудеться в п’ятницю, 7 грудня, у Волинській облдержадміністрації.

Учасники заходу зможуть не лише обмінятися думками щодо актуальних проблем громадських організацій області, а й поговорити про вплив інститутів громадянського суспільства на реалізацію реформ. Важливою частиною дійства стане зустріч  із донорськими організаціями. Зокрема, представники Міжнародний фонд “Відродження” та Програми розвитку ООН в Україні поспілкуються з учасниками Форуму та розкажуть про пріоритети у роботі з громадськими організаціями на 2019 рік. Окрім цього, в рамках заходу відбудуться майстер-класи на тему антикорупційної діяльності; соціального підприємництва; використання інструментів громадської участі, тощо.

За підсумками Форуму буду розроблено рекомендації щодо покращення реалізації регіональної цільової програми “Волинь. Громадський рух – 2020”.

Довідково:

Форум організовується Обласною молодіжною громадською організацією «Волинський Інститут Права» за підтримки ПРООН в Україні та фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Співорганізатори Форуму Волинська обласна державна адміністрація та Громадська рада при Волинській ОДА.

 

2 коментарі

  1. SergeiKud сказав:

    Госуслуги личный кабинет доступен для физических лиц. Авторизация доступна через официальный сайт gosuslugi.help, по ссылке http://gosuslugi.help/kabinet.html Вход в личный кабинет Госуслуги РФ.

Залишити відповідь