Для перевірки легальності новорічної ялинки створено мобільний додаток

ДП “Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр” розробив для перевірки законності походження новорічної ялинки програмне забезпечення для Android – yalynka.info.

Згідно з повідомленням на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства, відповідну програму можна безкоштовно встановити з Google Play Market, інформує Інтерфакс-Україна.

“Перевірка ялинки відбувається шляхом введення номера з бірки або клейкої етикетки, яка прикріплена до ялинки, до мобільного додатку. Бірки та клейкі етикетки містять індивідуальний номер і відповідний йому штрих код, що заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини. У разі, якщо бірка/етикетка або інформація за телефоном у системі відсутні – це може свідчити про нелегальне походження ялинки”, – наголошується в повідомленні міністерства.

Також легальність ялинки можна перевірити на сайті yalynka.info.

“При придбанні ялинок просимо громадян звертати увагу на наявність маркування уніфікованими засобами, а про факти зловживання або виявленні порушення повідомляти до територіальних органів Національної поліції і Держлісагентства”, – зазначили в Мінагропроді.

Як повідомлялося, Державні лісогосподарські підприємства планують у поточному році реалізувати близько 500 тис. шт. новорічних ялинок.

Залишити відповідь