У Луцькому замку запрацює резиденція святого Миколая

На території замку Любарта з 31 грудня 2018 року до 01 січня 2019 року діятиме Резиденція Святого Миколая в рамках благодійної акції “Не будь байдужим!”

Місце, де кожен зможе передати у дитячий будинок запакований власноруч подарунок і приємне лист-побажання у конверті, – повідомили організатори, інформує Волиньпост.

Одяг, солодощі, іграшки, олівці, книги та кольорові блокноти, запашні засоби гігієни та багато інших подаруночків передадуть малечі.

“А ще Резиденція – це чудове місце для сімейних фотографій, дитячих “секретиків” зі Святим Миколаєм, місце для загадування свого найпотаємнішого бажання на наступний рік”, – повідомили організатори.

А додатковим бонусом до благодійної акції від Святого Миколая стане розіграш трьох цінних подарунків серед тих, хто напише лист-побажання для діток під час фестивалю у замку.

2 коментарів

  1. Га сказав:

    Як пройшло засідання Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини при Міністерстві культури України. На ній розглядалась науково-проектна документація «Історико-архітектурного опорного плану міста Луцька з визначенням меж та режимів використання історичних ареалів та зон охорони пам’яток».

  2. Лучанин сказав:

    Чому усі мовчать?

Залишити відповідь