11 найстрашніших порід собак, які існують на планеті (фото)

Чотирилапі монстри.

Людство вивело величезна кількість різних порід собак, і кожна з них має специфічні особливості.

Поряд з дуже доброзичливими породами є і небезпечні собаки, які агресивно ставляться до всього навколишнього світу, включаючи і людей. Агресія культивувалася в деяких породах спеціально, у відповідності з цілями, для яких вона виводилася, – адже м’яка і поступлива собака не стане хорошим мисливцем або охоронцем.

Звичайно, небезпека собаки в першу чергу залежить від її виховання. Собачники часто говорять, що не буває небезпечних собак – бувають небезпечні господарі. Тим не менше деякі породи спочатку агресивніше за інших, і нічого з цим не поробиш.

Ent?rate de algo розповідає про 11 найстрашніших породах, з якими краще не зв’язуватися:

1. Аргентинський дог.

Єдина порода, офіційно визнана виведеної в Аргентині. Ці сильні собаки використовуються для полювання на великого звіра, в основному на пуму, чия вага деколи перевищує центнер. Аргентинський дог вважається не дуже агресивним, але його зовнішній вигляд відлякує людей.

2. Доберман.

Ця порода славиться своєю вірністю і розумом. Вважається кращою охоронної собакою – атакує лише в тому випадку, якщо її провокують або господар та його майно перебувають у небезпеці. Агресія укупі з розміром і силою роблять доберманів потенційно небезпечними.

3. Тоса-іну.

Тоса-іну – масивна японська собака. Спочатку виводилася як бійцівська порода, тому вважається небезпечною і заборонена в деяких країнах.

4. Неаполітанський мастиф.

Породистий неаполітанський мастиф коштує дуже дорого. В цілому це добродушна собака, якщо її правильно виховати. Але якщо господар не приділяє уваги вихованню, мастиф може бути дуже агресивним.

5. Пітбультер’єр.

Ця собака вперше з’явилася в Ірландії, Шотландії і Англії, коли собаківники схрестили тер’єра з бульдогом. Спочатку порода виведена для цькування биків і ведмедів, однак також використовувалася в собачих боях. В Америці вважається найнебезпечнішою собакою, хоча багато власників пітбулів описують їх як ласкавих і вірних собак.\

6. Албанська пітбуль.

Вважається, що у нього такий потужний укус, що цей пес може вбити людину за кілька секунд. Цей плямистий монстр відрізняється неймовірною силою. Не дивно, що це найпопулярніша порода у бандитів.

7. Ка-де-бо.

Він же – майоркський мастиф або бульдог. Ка-де-бо недовірливий до чужинців і дуже агресивний. Цих собак треба віддавати на дресирування як можна раніше, інакше вони будуть являти собою небезпеку для оточуючих.

8. Стаффордширський тер’єр.

Ця порода виведена схрещуванням англійського бульдога з тер’єром спеціально для собачих боїв. За статистикою, стаффорды відповідальні за кожне 7800-е напад собаки на людину в світі.

9. Канарський дог.

Велика пастуший собака. Потребує хорошої дресируванню. У деяких ситуаціях собаки цієї породи можуть бути агресивні до інших собакам і підозрілі щодо незнайомців.

10. Кане-корсо.

Дуже м’язиста собака. Вважається нащадком давньоримських бойових собак, які використовувалися в якості травильних собак-гладіаторів. Сама порода з’явилася в XVI столітті в Італії, де її використовували для полювання на вепрів і захисту ферм.

11. Ротвейлер.

Сильна порода з добре розвиненими пастуших і охоронним інстинктом. Як і з собаками інших порід, небезпека ротвейлера найчастіше пояснюється безвідповідальністю господаря, жорстоким поводженням, відсутністю виховання і соціалізації. Але і силу ротвейлера не слід недооцінювати.

14 коментарів

 1. Сергей сказав:

  Сразу бросается в глаза, что автор статьи вообще не понимает, что такое собака, тем более ее нрав.
  Публикует фото английского стаффордширского БУЛЬтерьера, а указывает, что это “Стаффордширський тер’єр”
  Безграмотность публицистов – поражает!
  Задумайтесь, ведь ваши дети будут в этом расти!

 2. Людмила сказав:

  Держали Пита,очень умный и ласковый пес.Такой преданности и любви больше не встречали.Помним до сих пор и скучаем

 3. Аноним сказав:

  Ротвейлер это супер порода собак. Очень предан и умен. Всем рекомендую. Очень любит детей. Как охраник супер.

 4. Наталья сказав:

  Наша собака, стаффордширский терьер, умерла от старости в 15лет. Это была преданная, ласковая, послушная собака. И когда я читаю о нападении собак серьёзных пород на своих хозяев,меня всё время интересует вопрос, что такого делали эти хозяева, как воспитывали свою собаку, что она и итоге загрызала своего хозяина,Прошел уже год после смерти нашей любимицы,но мы вспоминаем ее каждый день и как ее нам не хватает,

 5. Георгий сказав:

  Знал соседского ротвеллера со щенка..ч/з год без видимых приичин он меня покусал….

 6. Валентина сказав:

  Сколько себя помню всегда были собаки. От маленьких до больших/пинчер лисий, пудель, восточно-европейская овчарка, боксер, ризеншнауцер, русский черный терьер,стаффорд/мама и дочка/. Есть с чем сравнить. В каждой собаке плюсы и минусы, но минусов очень мало.Черныш-интеллигент и аристократ, мы разговаривали глазами и прекрасно понимали друг друга.Ее нет уже 8 лет а я продолжаю тосковать хоть сейчас у нас стафф, тоже старенькая 14 лет.Тоже очень умная, добрая собака/ что называется-залижет до смерти/. К чему это я пишу. Все зависит от хозяина. Это тоже член семьи и если его любить, уважать и понимать то собака НИКОГДА не подведет!

 7. Владимир сказав:

  У меня такса. Если бы ей размеры питбуля, то страшней собаки не было бы на свете. Злющая ,кусачая и бесстрашная. Признает только семью. Остальной мир – лютые враги. Вот где Собака!!!!

 8. Елена сказав:

  У меня шар пей рос с ребенком 3 года и в итоге на четвёртый год покусао за лицо.

 9. Владислав сказав:

  Лучшие собаки это немцкий охтничий терьер,у меня их четыре.Все живут в доме и не каких проблем.

 10. Анонім сказав:

  Сами вы страшные

Залишити відповідь