У які дні вигідніше купувати квитки на поїзди

Найнижча вартість квитків на залізничний транспорт в Україні – у вівторок і середу, а найвища – у п’ятницю і неділю, крім того, з 24 грудня до 10 січня діятиме підвищений коефіцієнт вартості квитків.

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України у відповіді на запит Українських національних новин.

“Здійснено регулювання по днях тижня: зниження у вівторок та середу на 10 %, підвищення у п’ятницю та неділю на 10 % та без змін у понеділок, четвер і суботу. При цьому на вартість проїзду впливає дата відправлення поїзда, день тижня, коли відправляється поїзд, категорія поїзда, тип вагона та коефіцієнт фірмовості вагона”, – пояснили в Міністерстві.

При цьому в Мінінфраструктури додали, що, відповідно до наказу “Про затвердження Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні”, від 20 квітня 2018 року, крім того, при обрахуванні вартості квитка застосовуються коефіцієнти гнучкого тарифного регулювання за тринадцятьма календарними періодами року з коефіцієнтами 0,8-1,1.

Так, зокрема, найдорожчі квитки в період з 25 до 31 грудня (коефіцієнт 1,1), в період з 1 до 10 січня квитки стають трохи дешевше (коефіцієнт 1,07), з 11 до 20 січня квитки дешевшають значно (0,95), а з 21 до 31 січня – практично найдешевші (коефіцієнт 0,85).

Уже з 1 до 29 лютого коефіцієнт становитиме 0,94. Наразі (з 1 жовтня до 24 грудня) діє коефіцієнт 0,93, що дозволяє скористатися залізничним транспортом значно дешевше, ніж в передсвятковий період.

Залишити відповідь