У Медведчука вимагають завести «кримінал» на нардепа Ігоря Лапіна

Рух «Український вибір» Віктора Медведчука вимагає від Генпрокуратури розслідування щодо нібито наклепів, які лунали в бік лідера організації з вуст групи народних депутатів.

Серед них — представник Луцька Ігор Лапін, інформує Район.Луцьк.

20 листопада Печерський районний суд м.Києва прийняв рішення, яким зобов’язав прокуратуру почати досудове розслідування щодо вчинення групою народних депутатів з «Народного фронту» і «Самопомочі» кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 383 Кримінального кодексу України («Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину»), — йдеться в повідомленні на сайті «вибору».

У Медведчука заявили, що 12 вересня цього року група депутатів — В. Романюк, С. Висоцький, А. Левус, І. Лапін, О. Медуниця, Н. Величкович, М. Бондар, А. Опанасенко, А. Гопко, О. Еднак, В. Соляр — направила главі СБУ депутатське звернення з нібито «цинічно брехливими, відверто наклепницькими звинуваченнями на адресу Віктора Медведчука».

Зокрема заявили, що звинувачення Медведчука у масовому поширенні агітаційних матеріалів антидержавного характеру партією «Опозиційний блок» та відкритому Генпрокуратурою кримінальному провадженні за зверненням Левуса щодо Віктора Медведчука — абсурдні.

На думку Ігоря Лапіна, така реакція означає лише те, що він робить все правильно.

“Раз пригоряє у кума путіна, значить шлях вірний. Це визнання і оцінка роботи по протидії агресії. Тішить, що у нас файна компанія побратимів. Все буде Україна”, – прокоментував нардеп для ВАРу

Залишити відповідь