Луцьк попрощався з воїном Віктором Лахаєм, який загинув у свій День народження (фото)

У Луцьку попрощалися з загиблим під час обстрілів в селі Катеринівка Попаснянського району Луганської області 41-річним Віктором Лахаєм.

Скорботні заходи відбулися у середу, 28 листопада, пише ВолиньPost

Віктор Лахай народився в селі Велика Глуша Любешівського району. Закінчив Луцьку школу №9 в 1993 році. Здобув спеціальність у Вищому професійному училищі №6 міста Луцька. Проходив строкову військову службу з 1996 до 1998 року.

Лучанин казав рідній сестрі Наталії: “Треба, щоб хтось захищав державу. У мене немає ні своєї сім’ї, ні дітей. Тож комусь треба підтримувати тих хлопців, які там завжди стоять, треба їх змінювати”.

Віктор Лахай мав приїхати додому і відсвяткувати з близькими свій 41-ий день народження, проте не судилося…

Тіло загиблого зустріли 28 листопада близько 7:00.

Зазначимо, у зв’язку з похованням загиблого під час проведення Операції об’єднаних сил на сході України лучанина оголосили 28 листопада Днем жалоби.

Також оголосили День жалоби і в Любешівському районі,

Родичі, близькі Віктора Лахая та небайдужі лучани несли оберемки квітів, аби віддати шану воїну, і не стримували сліз. Відспівали Героя у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста.

“Війна – це завжди трагедія. Війна – це завжди біль та втрати. Але війна – це той момент. коли людина усвідомлює, що таке життя, а що таке смерть. що таке радість, а що таке скорбота. Ми сьогодні скорбимо і розмірковуємо що далі, як далі нам жити і вчиняти. Віктор віддав найцінніше за нас – своє життя. Як справжній воїн, як справжній чоловік”, – звернувся до присутніх митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Опісля на Театральному майдані міста відбулася громадська панахида. Люди ставали на коліна перед тілом Героя.

Присутні виконали гімн та взяли участь у скорботній ході до гімназії №4. Спинялися й перехожі, щоби хоч на мить вшанувати пам’ять Віктора Лахая. Поховали воїна на міському кладовищі, що у селі Гаразджа

 

Залишити відповідь