За корупційне правопорушення на Волині звільнили посадовця Держгеокадастру

На Волині державного кадастрового реєстратора, який вчинив правопорушення, пов’язане з корупцією, звільнили з роботи.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Маневицький районний суд за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, притягнув до відповідальності державного кадастрового реєстратора відділу у Маневицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

Посадовець, всупереч вимогам ч.2 ст. 52 Закону України “Про запобігання корупції”, не повідомив про суттєві зміни в майновому стані, придбавши автомобіль, вартість якого перевищує 50 прожиткових мінімумів доходів громадян для працездатних осіб.

Суд першої інстанції визнав його винним у порушенні додаткових заходів фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у вигляді штрафу.

Не погоджуючись із постановою суду, правопорушник подав апеляційну скаргу.

Волинський апеляційний суд залишив цю апеляційну скаргу без задоволення, відтак постанова суду першої інстанції набрала законної сили.

Отож, посадовцю, окрім сплати штрафу, довелося змінити місце роботи, оскільки чинне законодавство про державну службу передбачає звільнення таких осіб із займаних посад.

Залишити відповідь