Найкраща альтернатива каві

Кава давно стала незамінним напоєм для багатьох людей особливо вранці. Однак, вона дає нетривалий приплив бадьорості. Експерти назвали шість продуктів, тонізуючих організм ефективніше і на тривалий час, як повідомляє Країна Здоров’я.

Лідирує в цьому рейтингу авокадо з великою концентрацією пантотенової кислоти. Речовина сприяє переробці калорій в енергію, а харчові волокна плода стабілізують рівень глюкози в крові. Другим експерти назвали банан, що містить достатньо вуглеводів для заповнення організмом енергії. Фрукт підходить для здорового харчування, а завдяки багатьом мікроелементам відновлює м’язову тканину.

Краще кави підбадьорить темний шоколад, особливо з зеленим чаєм. Фахівці рекомендують вживати продукт з часткою какао не нижче 75%. Четвертою у списку йде зелень, багата залізом, цинком, магнієм, фолієвою кислотою, кальцієм, вітамінами A, С, Е і К. Набір цих мікроелементів забезпечить людині відчуття бадьорості на тривалий час.

Добре тонізує буряк. До складу овоча входять речовини, що прискорюють приплив крові до мозку, стимулюючи розумову активність. Нестача води в організмі є причиною втоми і сонливості. Експерти радять стежити за кількістю споживаної рідини, щоб відчувати прилив енергії.

Залишити відповідь