Назвали, де у Луцьку будуть встановлені камери

У Луцьку визначили найбільш криміногенні місця, де за програмою «Безпечне місто» були б встановлені камери. Однак нині не відомо, коли це відбудеться.

Начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУ нацполіції у Волинській області Віталій Ковальчук зауважив, що у поліції допомогли вибрати найбільш небезпечні місця у місті для 64 камер. Про це він пише Конкурент

«Перед запровадженням програми «Безпечне місто» з 2016 року поліцією було надано допомогу цій фірмі, яка виграла тендер у місті Луцьку. І було визначено найбільш криміногенні місця, скупчення людей, де проводяться масові заходи, де трапляються ДТП», – повідомив Віталій Ковальчук.

Та додав, що камери були б встановлені на площі Лесі Українки, біля Київського майдану, на проспектах Соборності та Волі, вулиці Винниченка. А камери із розпізнаванням номерних знаків встановлювалися б на всіх в’їздах і виїздах в місті Луцьку.

Начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування додав, що програма мала на мені не слідкувати за людьми, а надавати захист і безпеку для людей.

«У зв’язку з цим програма повинна і на даний час, як і планувалося, належить громаді, зокрема Луцькій міській раді. Громадськість повинна також контролювати, а працівники правоохоронних органів, у тому числі і поліція, яка є частиною нашого суспільства, має лише доступ з метою попередження правопорушень, їх розкриття, встановлення осіб, які викликають сумнів», – пояснив поліцейський.

До того ж, з його слів, поліція згодом матиме віддалений доступ по інтернету та через оптоволокно і так отримуватиме відеосигнал, який у подальшому працівники ситуаційної аналітики будуть аналізувати і використовувати у діяльності.

Залишити відповідь