В Україні поліцейським збільшать зарплати і компенсують оренду житла

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков презентував патрульним програму соціального забезпечення правоохоронців системи МВС.

Про це інформує прес-служба МВС, – пише Укрінформ.

«Ми представляємо сьогодні перший і не останній мотиваційний пакет для поліцейського, який запрацює частково зараз, з листопада, а в повному обсязі – з 1 січня 2019 року», – сказав Аваков.

За його словами, цей пакет має чотири складові. Перша – збільшення зарплати на 30%, друга – введення додаткової оплати за найм житла поліцейським, третє – введення системи отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу МВС за вислугу років.

Четвертою складовою є внесення через парламент законопроектів, які змінюють і захищають професійні права поліцейського.

Міністр підкреслив, що «основним мотивом впровадження нових соціальних гарантій для поліцейських є справедлива, чесна та компетентна поліція».

«Щоб покращити ваші умови житла і мотивувати на службу, ми пропонуємо формулу отримання житла, яка працює в усьому світі. Ми сподіваємось, що наш соцпроект не лише привабить нових співробітників, але й утримає діючі професійні та чесні кадри», – сказав Князєв.

1 коментар

  1. українець сказав:

    це подаруно від братви Луценка що тримає общак

Залишити відповідь