«Потрібно обмежити права громадян інших країн, які мають український паспорт також», – Ігор Лапін

У Верховній Раді зареєстровано проект закону № 9266 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реалізації виборчого права громадян,  який стосується реалізації виборчого права для українських громадян.

Народний депутат Ігор Лапін, який є співініціатором законопроекту, переконаний, що потрібно обмежити виборчі права громадян, які мають паспорт іншої держави.

Про це він заявив під час брифінгу, який відбувся у четвер, 8 листопада, у Верховній Раді

«Національна безпека полягає не лише на теренах окопів, і не лише у місцях безпосередніх боєзіткнень з нашим ворогом. Я знаю, що на сьогоднішній день Росія робить великі ставки на вибори в Україні для того щоб завести під будь-яким «соусом» своїх агентів і свою «п’яту колону». Тому, ідея законопроекту №9266 – не втручаючись в зміни до Конституції, не обмежуючи ні в якому разі права громадян України, обмежити у виборчому праві громадян інших держав, які мають і наш паспорт також», – сказав народний депутат.

Ігор Лапін пояснив, що аби не допустити маніпуляцій та не допустити впливу громадян інших держав на українське виборче законодавство і на волевиявлення українських громадян, перш зав все потрібно обмежити як право обирати так, і право бути обраним до депутатського корпусу всіх рівнів

«Ще раз наголошую – ми в жодному разі не змінюємо Конституцію і не обмежуємо конституційні права громадян України. Ми хочемо обмежити виборче право громадян інших країн, які окрім того, мають і паспорт України», – підсумував парламентар.

Мій законопроект №9266 не дозволяє іноземцям впливати на виборчі процеси в Україні. Не дозволяє громадянам іншої країни обирати і бути обраними депутатами всіх рівнів. Ми не втручаємось в Конституцію і не обмежуємо права українців. Але я хочу обмежити права таким іноземцям, які мають окрім паспортів інших держав ще й український

Gepostet von Игорь Александрович Лапин am Donnerstag, 8. November 2018

Залишити відповідь