За які продукти щитовидка скаже вам «дякую»

Від здоров’я щитовидної залози залежить багато чого, тому дуже важливо підтримувати її в цілості й схоронності. А зробити це можна з допомогою певного харчування і дотримання деяких правил, інформує uagolos.

Медики наполягають на тому, щоб всі люди уважно ставилися до свого здоров’я, починаючи з щитовидки, тому як неправильна робота щитовидної залози може порушити обмінні процеси в організмі, спровокувати гормональний збій, погіршення самопочуття і настрою — це далеко не всі наслідки.

Як ми знаємо, збільшена щитовидна залоза є приводом для того, щоб негайно звернути до ендокринолога і з’єднання з’ясувати, в чому причина, можливо, на щитовидці з’єднання явилася пухлина або кіста, які потребують видалення.

За вживання цих продуктів ваша щитовидка обов’язково скаже вам «спасибі»:

1. Морська капуста здавна вважається самим корисним продуктом для здоров’я щитовидної залози. У ній міститься велика концентрація йоду і інших корисних речовин, тому її вживання — це як спосіб профілактики всіх захворювань щитовидної залози.

2. Хурма, як і морська капуста, багата йодом, тому також корисна для щитовидки. Звичайно ж, хурма — не рекордсмен за вмістом йоду, але все ж ця речовина в ній є. Є величезна відмінність між морською капустою і хурмою, бо остання набагато смачніша, ніж перша.

3. Чорниця є природними антиоксидантом, який здатний регулювати роботу щитовидної залози і попереджати розвиток гормональної недостатності. Якщо ви будете постійно вибирати чорницю серед інших ягід, то вашій щитовидці буде простіше виконувати свої прямі обов’язки.

4. Риба жирних сортів, наприклад, лосось, дуже корисна для щитовидної залози з-за того, що в ній містяться Омега-3 і Омега-6 жирні кислоти, які добре позначаються на функціональності щитовидки. Дозвольте собі хоча б 2-3 рази на тиждень їсти рибу жирних сортів у відвареному або запеченому вигляді.

5. Суміш з волоських горіхів, меду та лимона корисна не тільки для імунної системи, але і для ендокринної. Якщо їсти по чайній ложці цієї суміші 2-3 рази в день, то ви допоможете щитовидній залозі стати більш активною.

До речі, медики стверджують, що краще всього «годувати» щитовидну залозу за кілька годин до сну.

Залишити відповідь