В Раді заслухають керівників силових відомств з інформацією про розслідування нападів на активістів

До Верховної Ради на 12.30 запрошено керівників Національної поліції, Генеральної прокуратури та Служби безпеки для заслуховування інформації про розслідування нападів на громадських активістів. Як передає УНІАН, за це рішення проголосували 222 (за необхідного мінімуму 150 — УНІАН) народних депутатів України. Голова ВРУ Андрій Парубій зазначив, що необхідно запросити керівників силових відомств.

«У зв’язку з трагічною смертю Катерини Гандзюк та необхідністю ретельного розслідування цього злочину за ініціативою голів фракцій є пропозиція запросити на пленарне засідання ВРУ сьогодні керівників правоохоронних органів та заслухати інформацію щодо стану розслідування нападів на громадських активістів — пропонується керівництву Нацполіції, ГПУ та СБУ», – зазначив Парубій.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко закликав правоохоронців зробити все можливе для покарання винних у смерті активістки. Поліція перекваліфікувала кримінальне провадження, за яким розслідується напад на активістку, на статтю «Закінчене вбивство». Глава Національної поліції України Сергій Князєв повідомив, що у справі зібрано всю доказову база, найближчим часом матеріали скерують до суду. Перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін запевнив, що замовник злочину буде встановлений та затриманий. 5 листопада у прес-службі Міністерства внутрішніх справ повідомили, що поліція передала справу щодо виконавців нападу на Гандзюк до СБУ, яка займається розслідуванням щодо встановлення замовників злочину. Однак у Генпрокуратурі заявили, що справа ще не надійшла до СБУ.

Залишити відповідь