Ігор Лапін: До санкційного списку РФ не варто ставитись серйозно (відео)

З 1 листопада більше 300 політичних діячів та бізнесменів потрапили під санкційні списки Російської Федерації.

«Я не знаю хто з українсько-патріотично налаштованих громадян без усмішки відреагував на цей список», – прокоментував народний депутат Ігор Лапін, який також потрапив під санкції, в ефірі телеканалу ZIK.

«Єдине на що хотілося б звернути увагу що дійсно в цьому списку дійсно дуже багато патріотів – це Росія зробила для того щоб ідентифікувати їх, можливо навіть, щоб в подальшому їх знищити. В цьому списку є бізнесмени –  для того, щоб можна було законно віджати в них бізнес. І там є «консерви» – приховані агенти, яким хочуть надати статусності ніби то якоїсь патріотичності. Тобто в цьому списку багато політиків, які не визнавали Росію агресором», – сказав народний депутат.

Ігор Лапін пояснив чому в список не включили деякий українських політиків, – «Якщо Бойко регулярно літає в Москву на якусь консультацію, то не логічно його включати в цей список, бо він є гравець і тоді Росії прийдеться його не пускати до себе.  Інші люди, котрі виступають за Росію, але отримують інструкцію з інших джерел не їздячи безпосередньо до Москви, були включені в список, аби приховати їхню проросійську налаштованість», – повідомив парламентар.

«Важливо – що це все легко перевірити, тому в українців і виникає посмішка, коли вони бачать в цьому списку людей, які не визнають Росію агресором», – додав Лапін.

Нардеп наголосив, що до санкційного списку не варто відноситись так серйозно як має поняття санкцій.

«В нас є законопроект, який має перш за все робити всі санкції України проти Російської Федерації якраз таки дзеркальними до тих, які вводяться США і ЄС. Щоб не вийшло так, що Європа ввела санкції а Україна ні. Аби це миттєво відбувалось групою самооборонівських депутатів зареєстровано відповідний проект закону», – підсумував Ігор Лапін.

 

Залишити відповідь