Прослуховування в синагозі НАБУшниками – правда чи міф. Якщо правда, то які цілі?

Служба безпеки Єврейської громади Києва виявила прослуховуючі пристрої в центральній синагозі в Києві. Про заявив головний рабин України Моше Реувен Асмана.

Головний рабин заявляє, що служба безпеки єврейської громади виявила осіб, які спостерігали за діяльністю синагоги та її вірян. Вони використовували транспорт, на якому встановлені підробні номерні знаки,  – повідомляє thebabel.com.ua. 

«Зазначене стало підставою для звернення до компетентних правоохоронних органів України та Ізраїлю», – йдеться у заяві.

З власних джерел громаді вдалося встановити, що ці особи причетні до діяльності Національного антикорупційного бюро. Головний рабин підкреслив, що це не перший випадок такої поведінки НАБУ.

«Деякий час тому під час проведення негласних слідчих дій були зафіксовані висловлювання посадовця правоохоронного органу вищого рівня з використанням антисемітської лексики, назв образливого характеру для юдеїв, висловлених у грубій ворожій формі», – заявив рабин.

У звʼязку з цим Реувен Асман звернувся до правоохоронних органів з вимогою притягнути винних до відповідальності і попередити подібні ситуації. Крім цього, головний рабин закликав дипломатичні представництва, міжнародні організації та єврейські спільноти взяти розслідування цього інциденту під свій контроль.

Варто зазначити, що в синагозі працює чимало людей, які мали певного роду вишкіл в одній із самих сильних розвідок світу це ізраїльський моссад. Якщо служба безпеки синагоги вирахувала через свої канали, що саме ті люди, які прослуховували синагогу є працівники НАБУ (хоча НАБУ все спростовує) то значить є для цього аргументи. Питання для чого вони прослуховували. Дуже багато людей ходить до равіна порадитись, поспілкуватись в тому числі і представники уряду інших країн, оскільки дуже багато людей є представниками єврейської общини. Якщо це все правда, то для чого працівникам НАБУ це все прослуховувати? Один із можливих варіантів – аби знати напередодні виборів хто з ким іде та хто кого підтримує,щоб мати пені політичні дивіденти.

Залишити відповідь