У Луцьку вшанували військових, які полягли у російсько-українській війні (фото)

У Луцьку відбувся вечір пам’яті “Пам’ятай, Україно, Героїв своїх”, який присвятили загиблим військовослужбовцям в російсько-українській війні з 2014 до 2018 року на Сході України.

Скорботний захід, що відбувся 28 жовтня, організувала громадська організація “Члени родин загиблих в АТО “Надія” за підтримки міської та обласної влади, – повідомляєВолиньPost.

Народний депутат Ігор Лапін, який був командиром легендарної 2-ї штурмової роби добровольчого батальйону Айдар також вшанував пам’ятьзагиблих військовослужбовців.

На Алеї почесних поховань з 32 полеглих героїв 10 айдаірвців, які воювали за Україну в 2014 році.

Вшановувати тих, хто віддав життя за Україну на Сході держави, почали із молитви. Тож о 12.00 розпочалася панахида за загиблими у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Далі ж пам’ятні заходи продовжили у Волинському обласному музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка.Чимала зала театру була вщент заповнена рідними загиблих, їхніми друзями, побратимами, представниками влади та духовенства, а також незнайомими із жодним із загиблих, але свідомими лучанами, які прийшли, аби висловити вдячність за те, що мають можливість жити у мирній частині України.

Найкращі артисти Волині подарували неймовірно чуттєві творчі номери для присутніх у пам’ять про воїнів, що загинули у російсько-українській війні. Усі пісні, вірші, промови викликали сльози у кожного з присутніх.

Урочисту частину скорботного заходу завершили покладанням квітів до фотостенду “Герої Небесної Сотні. Загинули за єдність України” на Театральному майдані. Чимало людей принесли з собою лампадки, які залишили біля фотостенду.

Опісля ж усі охочі мали змогу на Театральному майдані сісти у автобуси та поїхати до міського кладовища у селі Гаразджа, де вшанувати загиблих Героїв біля їхніх могил на Алеї почесних поховань.

Залишити відповідь