Волинські адвокати обурені через напад на Сергія Сафулька

Адвокатська спільнота Волині висловила глибоке обурення щодо нападу на свого колегу, відомого адвоката Сергія Сафулька.

Про це у коментарі  «ВолиньPost» розповів заступник голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Волині Олег Антонюк.

За словами Антонюка, сьогодні, 25 жовтня, волинські адвокати обговорили можливі заходи, які будуть вживати у зв’язку із зухвалим нападом на Сергія Сафулька.

«У подальшому буде опублікована офіційна позиція Ради адвокатів Волинської області щодо цього приводу», – заявив Олег Антонюк.

Він зазначив, що скличуть позачергові збори адвокатів Волинської області для обговорення можливих заходів реагування на цю безпрецедентну ситуацію.

«Ми глибоко обурені нападом на нашого колегу і закликаємо правоохоронні органи якомога швидше розкрити цей злочин», – додав Антонюк.

Сергій Сафулько – заслужений юрист України, екс-член Вищої ради юстиції та засновник адвокатської компанії «Конфідент». Юрист став керівником компанії у далекому 1997 році і з цього часу набув репутації одного з найвідоміших правозахисників Волині.

2 коментарі

  1. Шевченко Т.Г. сказав:

    Це було в усі часи коли грабували українське населення, панів грабували і палили. Я радий що народ просинається і бере вила. Успіху вам Брати мої Гайдамаки.

  2. Микола сказав:

    це така стара народна українська традиція -Грабувати пана

Залишити відповідь