Майже мільйон за декілька днів: для лучанки збирають кошти на лікування

У Луцьку за декілька днів зібрали майже мільйон гривень для онкохворої Мар’яни Пархом’юк.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук написав хлопець Мар’яни, луцький фотограф Володимир Хомич.

“Стан Мар‘яни покращується! Аналізи стабілізуються! Бойовий настрой стає ще бойовішим! Таку кількість людей, просто не можливо підвести”, – пише Володимир на своїй стоірнці в соціальній мережі Фейсбук.

Володимир пише, що вже назбирали 990 000 гривень, а один день перебування в лікарні коштує 2500 гривень (це без харчування і лікування).

“Точної вартості першого етапу лікування не знає ніхто. Навіть в договорі прописана приблизна сума – 50 000$. І в черговий раз нагадаю, що я продаю свої улюблені мотоцикли! Це не дорогі мотоцикли, але їх загальна вартість – це десята частина всього лікування!”, – йдеться у дописі.

Все більше небайдужих громадян приєднуються до акції на підтримку лучанки та придумують різні креативні способи, щоб зібрати кошти для Мар’яни.

Так, група фотографів влаштовує благодійні фотосесії, виручені кошти з яких передає на лікування, фірми пропонують купувати товар, виручку з якого перерахують Мар’яні, художники продають картини тощо.

Також гроші збирають в кав’ярнях та барах. Окрім того, виручені кошти з гумористичного шоу, яке проходитиме в Луцьку, будуть передані на лікування для дівчини.

Нагадаємо, 13 жовтня, Володимир Хомич опублікував пост про продаж своїх мотоциклів та інших речей, аби спасти свою дівчину та вказав реквізити Мар’яни для бажаючих їй допомогти. Друзі Володимира організовують безліч різних заходів аби зібрати необхідну суму коштів для лікування Мар’яни.

 

Інформація для благодійників: 
4149 4978 6222 9442 Пархом‘юк Мар‘яна
5168 7556 3302 5024
Хомич Володимир
Рахунок для переказів в євро: 26201455336506
 
Anatolii Parkhomiuk OTP Bank SWIFT code: OTPVUAUK

Залишити відповідь