Україна і Японія підписали важливий оборонний документ – МЗС

Під час візиту української урядової делегації до Японії 11-12 жовтня представники міністерств оборони двох країн підписали меморандум щодо співробітництва у сфері оборони.

Як заявив заступник міністра закордонних справ Василь Боднар на своїй сторінці у Twitter, Україна – перша держава східноєвропейського регіону, з якою Японія підписала подібний документ. Підписання меморандуму – це якісно новий крок для розвитку оборонно-безпекової співпраці, запевняє він, повідомляє Главком

Посольство України в Японії зазначає, що метою меморандуму між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Японії є створення умов для просування двосторонньої співпраці та обмінів у сфері оборони.

Під час візиту українська делегація зустрілася з парламентським віце-міністром закордонних справ Японії Кендзі Ямада (сторони обговорили перспективи співробітництва, а також питання міжнародної та регіональної безпеки), відвідала базу Морських сил самооборони Японії «Йокосука» та провела зустріч з начальником цієї бази віце-адміралом Годзіро Ватанаб.

Залишити відповідь