Якщо ніяких дій не буде прийнято, то склади і далі будуть зриватись диверсантами, – Ігор Лапін про вибухи в Ічні

Якщо вибухи на складі боєприпасів в Ічні диверсія, то керівництво СБУ того регіону має понести відповідальність, що допустили диверсантів.

Таку думку, щодо надзвичайної ситуації на Чернігівщині, висловив народний депутат Ігор Лапін в ефірі телеканалу Прямий.

«Якщо це диверсія то керівництво СБУ того регіону мають нести відповідальність, що допустили диверсантів. Також, є Статут караульної служби, і якщо на склади хтось проник, то не треба зараз розповідати, що ніхто з військових не винен, бо то були диверсанти. В нас є війна, всі знають, що це Росія. Кордон до Росії не так вже і далеко, і диверсантів з місцевого населення можна назбирати», – сказав народний депутат.

«На жаль, це не перший склад. Тому, я вважаю, що наш головнокомандуючий має включити всі важелі впливу і реакція має бути не лише у виправданні тих чи інших подій і  спиханні на терористів. Слідство має поставити крапку в конкретному випадку», – додав парламентар.

Ігор Лапін вважає, що головнокомандуючий має прийняти комплекс дій, щоб знайти причини вибухів на складах і в подальшому таких подій не відбувалось. Бо ні за перший склад, ні за другий склад, ні за третій склад ніякої реакції не було. Якщо не буде прийнято ніяких дій, то буде і сьомий склад.

«В нас проводяться диверсійні підривні роботи на території України, і ми це визнаємо. Знаковим було би, якби ми відповідали адекватними засобами та відповідями на ці всі виклики на території Росії. Це потрібно робити. Ми воюємо з державою Росія», – підсумував Ігор Лапін

 

Залишити відповідь