Лариса Ніцой покинула прямий ефір, бо ведуча відмовилася спілкуватися з нею українською

Інцидент стався з Діаною Панченко, ведучою програми “Большой вторник” на телевізійному каналі NewsOne. Вона наголосила, що від глядачів надходять численні прохання проводити деякі ефіри російською.

Про це інформує Вголос.

“Я не зовсім зрозуміла, куди я прийшла. Мені ніхто не говорив, що це канал національної меншини. Якщо у вас загальнонаціональний канал, я б попросила вас говорити українською”, — звернулася Ніцой до ведучої.

“Ви не будете вказувати мені, якою мовою мені говорити. Наші ефіри на 80 % україномовні, але цей проект ми ведемо російською й якщо Конституція не забороняє нам це робити, ви також не можете заборонити”, — відповіла ведуча.

Ніцой вказала на статтю 10 Конституції про мову. Вона наголосила, що “українська мова — обов’язковий засіб спілкування в усіх сферах суспільного життя”.

“Я вас прошу дотримуватися рішення Конституційного суду, яке говорить, що ви підлягаєте кримінальній відповідальності. Ви знаєте, що підводите самі себе під статтю?” — поцікавилася вона.

“Ніхто не забороняє мені говорити російською мовою в телеефірах. Є закон про квоти, який ми виконуємо. Я попрошу вас не порушувати регламент ефіру”, — висловилася Панченко.

Після того, як Ніцой не захотіла брати участь у зйомках і пішла зі студії, ведуча назвала письменницю фріком.

“Від фріків можна очікувати тільки таких вчинків. Я зараз свідомо назвала пані Ларису Ніцой фріком, інакше назвати її не можу”, — сказала Панченко.

2 коментарів

  1. українка сказав:

    Молодець!!! Справжній патріот а не хохол. Чоловіки вчіться як в тилу боротися

  2. Василь сказав:

    У нас на Волині в полішуків традиція, розмовляти російською з москальом це ознака високої грамотності це майже як англійською. Фу халуї!!!

Залишити відповідь