Спеціалісти розповіли, як мед впливає на організм людини

Медова вода – це воістину приголомшливий засіб, який доступний абсолютно кожному. Позитивний вплив медової води на організм неможливо переоцінити.

Про це йдеться на сайті  wworld.com

Для того, щоб приготувати медову воду, потрібно одну чайну ложку меду розвести в склянці сирої води. Отримуємо 30% розчин меду, який за складом ідентичний плазмі крові. Мед в сирій воді формує кластерні зв’язки (структурує її). Це підвищує її цілющі властивості. Медова вода засвоюється організмом швидко і повністю.

Ефект від медової води

  • Нормалізується травлення. Поліпшується робота всіх ланок ШКТ.
  • Підвищується імунітет. Проходять хронічні нежиті, бронхіти, розріджується і виходить слиз з легень (природним шляхом – через кишечник).
  • Протипаразитний засіб.
  • Перетравлюються застояні речовини в кишечнику, розчиняються калові маси. Відбувається санація кишечника. Місце локалізації калових каменів знаходиться в області талії. Тому в перший час прийому медової води відзначаються випадки збільшення об’єму талії. Але це не повинно вас лякати. Пояснення просте: калові камені набрякли, стали м’якими і починають виходити з організму.
  • Відбувається чистка всього організму на клітинному рівні.
  • Підвищується антибактеріальний, противірусний ефект.
  • Нормалізується робота товстої кишки.

Медову воду в лікувально-профілактичних цілях потрібно пити вранці натщесерце. Склянку медової води потрібно випити залпом. Це дуже важливо. Сфінктер шлунку відразу ж відкриється, і рідина потрапляє в кишечник, після чого всмоктується в кров.

Медовою водою протирають обличчя. Вона живить шкіру, робить її м’якою, бархатистою і ніжною. Це натуральна косметика. Найдавніша і найсучасніша одночасно.

Залишити відповідь