Радари працюють: де вимірюють швидкість на Волині (інфографіка)

З 8 жовтня патрульні почнуть використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam.

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції України.

Зокрема засоби для контролю будуть використовувати у місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення.

Патрульна поліція використовуватиме TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості. У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

На Волині швидкість вимірюватимуть на двох трасах: Устилуг-Луцьк-Рівнета Київ-Ковель-Ягодин.

Упродовж першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

Для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних. Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції буде контролювати кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео.

Залишити відповідь