В Мінсоці пояснили, які доходи потрібно вказувати в заяві на субсидію

У декларації для отримання субсидії не потрібно вказувати всі свої доходи, а тільки додаткові: дохід від здачі молока, квартири в оренду, доходи від фрілансу або заробітки за кордоном.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

Як відзначили в міністерстві, в розділі 3 декларації про доходи вказуються тільки дані про види та суми доходів, інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб—платників податків та реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування за 1-2 квартали 2018 року.

Зокрема, це може бути дохід від здачі молока, квартири в оренду, доходи від фрілансу або заробітки за кордоном.

“Ні заробітну плату, ні пенсію, ні соціальні виплати відображати не потрібно. Цю інформацію управління соціального захисту населення верифікує самостійно”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, для оформлення субсидії потрібні тільки заява і декларація про доходи.

Раніше в Кабінеті міністрів повідомили, куди звертатися за субсидією тим, хто отримує менше “мінімалки”.

Як повідомлялося, усна відмова працівника управління соціального захисту населення в призначенні субсидій не є законною.

Отримання великих грошових переказів з-за кордону може впливати на вирішення соціальних органів про нарахування субсидії на житлово-комунальні послуги.

2 коментарі

  1. Инга сказав:

    подавитесть твари своими субсидиями приходиш в эту соц защиту а на тебя там чуть не плюют, это позор, все эти субсидии это издевательство и унижение простых людей, цену нормальную нужно сделать, а не загибать в три дорога при “попередниках” и цена на газ человеческая была и людей так не унижали,а субсидии Гройсман пусть себе на золотой гроб отложит

  2. Влад сказав:

    Унижают народ, заставляют просить” у
    держави” подаяння. Кто имеет чувство собственного достоинства будет умирать и попрошайничать не будет. Повысьте пенсии и зарплату, что бы народ был самодостаточным и мог платить коммуналку, не грабте бюджет ч/з субсидии, напрямую из бюджета дотируйте нефтегаз тарифы на газ для населения.

Залишити відповідь