Ігор Лапін розповів, що потрібно зробити аби потрапити на екскурсію у Верховну Раду

Народний депутат Ігор Лапін розповів, що саме потрібно зробити аби потрапити на екскурсію (відвідини) у Верховну Раду України.

Про це народний депутат написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Отже, для того, що провести екскурсію (згідно розпорядження голови ВР – відвідини) для групи людей у Верховній Раді необхідно:

Відвідини організовуються Інформаційним управлінням Апарату Верховної Ради України (далі — Управління) на підставі письмових звернень керівників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, громадських об’єднань країни, міжнародних організацій, а також народних депутатів України, керівників структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України, поданих за 10 днів до бажаної дати проведення Відвідин.

Письмове звернення щодо проведення Відвідин складається на ім’я Керівника Апарату Верховної Ради України на бланку підприємства, установи, організації, навчального закладу, громадського об’єднання, міжнародної організації і має включати:
– інформацію про вид Відвідин (загально-оглядові чи тематичні);
– бажані дату і час проведення Відвідин (у рамках, визначених цим положенням);
– список групи учасників Відвідин (із зазначенням прізвища, імені, по батькові учасників, їх дати народження, громадянства), завірений підписом керівника і скріплений печаткою підприємства, установи, організації, навчального закладу, громадського об’єднання, міжнародної організації;
– прізвище, ім’я, по батькові та контактні телефони відповідального за організацію групи учасників Відвідин.

Письмове звернення на проведення Відвідин надсилається поштою або передається через експедицію за адресою: Україна, 01008, м. Київ, вул. М.Грушевського, 5, Керівнику Апарату Верховної Ради України.

На підставі отриманих звернень Управління складає план-графік проведення Відвідин, який затверджує Керівник Управління.

Потижневий план-графік Відвідин разом із списками груп подається на електронних або паперових носіях до:
– заступника Керівника Апарату Верховної Ради України;
– Комендатури охорони Верховної Ради України;
– Управління адміністративними будинками Верховної Ради України.

Допуск учасників Відвідин здійснюється за паспортами громадян України або закордонними паспортами, або іншими документами, що засвідчують їх особу (для молоді до 16 років — за свідоцтвами про народження чи учнівськими/студентськими квитками).

Сьогодні, на жаль, саме через недотримання цієї процедури школярі однієї з луцьких шкіл не змогли потрапити на екскурсію у Верховну Раду. Вчителі школи лише в понеділок надіслали електронний лист, і не отримавши жодного підтвердження привезли дітей на екскурсію.

Залишити відповідь