Ігор Лапін: Закон про особливості місцевого самоврядування в Донецькій і Луганській областях ні до чого не зобов’язує державу

У четвер, 4 жовтня, у Верховні Раді планується розгляд питання щодо пролонгації дії Закону про особливості місцевого самоврядування в Донецькій і Луганській областях.

Народний депутат Ігор Лапін не голосуватиме за підтримку цього питання, оскільки не погоджується з тими позиціями, які є в проекті закону.

«Цей законопроект мав би право на життя, якби виконувалися попередні, в тому числі так звані «мінські домовленості» щодо Мінських угод. На моє особисте переконання, цей проект закону ні до чого не зобов’язує державу бо він в апріорі вже є «мертвонародженим», – сказав народний депутат в ефірі телеканалу «Рада».

«Це є лише моя позиція, а не позиція фракції «Народний фронт». Не голосував раніше і на сьогоднішній день нема тих аргументів, які мене переконали б. Тому голосувати не буду», – додав він.

Парламентар наголосив, що санкції прив’язані не до Закону про особливості місцевого самоврядування в Донецькій і Луганській областях, а до Мінських домовленостей. І на думку Лапіна, російська економіка вже адаптувалась до санкцій, і це їм не дуже шкодить.

«Росія адаптувалась до санкцій. На сьогоднішній день є більш дієві механізми – коли ми займаємо більш агресивну політику в зовнішньо-політичній діяльності, і починаємо ми диктувати порядок денний», –  зауважив народний обранець.

Залишити відповідь