«Геть лісову мафію»! Пікет Волинського управління лісового та мисливського господарства

Біля Волинського управління лісового та мисливського господарства активісти та представники політичних партій вимагали звільнити з посади  Олександра Кватирка та виконуючого обов’язки голови Держлісагентства Володимира Бондаря.

Акція «Геть лісову мафію» пройшла у середу, 3 жовтня.

Причиною таких вимог стали дії керівництва лісової галузі на територіях заповідників. Як зазначили учасники акції, відбувається рубка лісів у національному парку «Цуманська пуща», надання в оренду території заказників для мисливства та зменшення території заказника «Зубр. Вершиною невдоволення громади стали події у Воротневі.

Олександр Кватирко до своєї охорони знову залучив тітушок.

Зокрема, на акції журналісти помітили і Андрія Стасюка на призвісько «Малиш», який керував групою людей у спортивних костюмах,  26 вересня у Воротневі.

На сьогоднішній акції після зачитаної спільної заяви з вимогою звільнити Олександра Кватирка та Володимира Бондара із займаних посад, та розслідувати усі факти порушень в лісовій сфері, активісти та журналісти направились до самого Кватирка.

Група тітушок фізично перешкоджала доступу громадськості та журналістів в приміщення управління.

Після штовханини, а також зауважень від представників правоохоронних органів, деяким активістам та представникам ЗМІ вдалось потрапити  в приміщення.

Олександр Кватирко так і не вийшов до громади.

Лише на прикінці акції Кватирко набрався мужності та дав коментар журналістам, які його дочекались, заявивши, що вважає цю акцію політичним замовленням.

Нагадаємо, ввечері 26 вересня,  журналісти зняли на відео як у заказнику «Воротнів», який є державною власністю, відпочивала група людей на чолі з Олександром Кватирко.

Бажаючи вийти «інкогніто» користуючись службовим становищем, Кватирко викликав лісову охорону та близько 50 тітушок. які огородили чиновників живим кородиром, а з метою приховати учасників п’янки, надягли на голови мішки і вивели з бази відпочинку під вигуки «ганьба».

Виводячи учасників цього дійства, тітушки відкрили стрілянину по поліцейському автомобілю. Слідство триває.

 

1 коментар

  1. Міністр сказав:

    Поцілуйте мене в дупу

Залишити відповідь