Ми маємо стати на захист добровольців-іноземців, які боронять Україну, – Ігор Лапін

Близько 430 бійців-іноземців воювали і воюють на Донбасі за територіальну цілісність України

Про це заявив нардеп від “Народного фронту” Ігор Лапін в кулуарах Верховної Ради, передає Depo.ua.

“Є бійці, щодо яких дійсно є дуже багато проблем. Таких людей нині ми маємо загалом близько 430. Це не так і багато. Треба думати не лише про тих, які вчора за нас воювали, а й про тих, які завтра прийдуть. Вони повинні бути якимось чином захищені. Отримавши громадянство, вони тоді можуть оформляти документи на учасника бойових дій”, – сказав Лапін.

Він наголосив, що надавати громадянство треба безпосередньо учасникам бойових дій, а не “військовим туристам”, які привезли пару шкарпеток.

Парламент підтримав законопроект і у вівторок, 2 жовтня, 252 народних депутатів проголосували за проект закону

“Дякую за підтримку законопроекту №3433 щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України. Адже саме добровольці одні з перших стали на захист нашої держави. Серед них були також іноземці. Вони до сьогодні своїми тілами боронять Україну. Тепер ми маємо стати на їх захист”, – написав на публічній сторінці в соціальній мережі Фейсбук Ігор Лапін.

Виступ з трибуни парламенту.

Дякую за підтримку законопроекту №3433 щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України. Адже саме добровольці одні з перших стали на захист нашої держави. Серед них були також іноземці. Вони до сьогодні своїми тілами боронять Україну. Тепер ми маємо стати на їх захист.

Gepostet von Ігор Лапін am Dienstag, 2. Oktober 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.