У Луцьку відбувся “Осінній бал” (фото)

У п’ятницю, 28 вересня, в луцькому торгівельно-розважальному комплексі «Порт-Сіті» вперше відбувся «Осінній бал» для дітей та підлітків з інвалідністю.

Ініціатором благодійного дійства був голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко. У святковій програмі взяло участь 112 волинян, пише Волинь24.

Простору прикрашену залу переповнювала енергетика перемоги. Кожне дитяче обличчя дарувало усмішку і випромінювало любов. Батьки були надзвичайно щасливими бачити своїх діток у такому настрої.
«Для мене як для мами необхідно бачити свою дитину щасливою. Коли Оленка всміхається, мені стає якось легше на душі, забуваю про усі негаразди і хочеться просто жити. Моя дитина не така, як всі, але вона заслуговує на те, щоб нею пишалися», – поділилася мама однієї з присутніх.

Розпочали святкову програму із полонезу і вальсу. Першими чуттєвий танець виконали діти з громадської організації батьків дітей із синдромом Дауна. Наступними підкорювали паркет учасники громадських організацій «Янголята», «Повір у себе», «Джерело життя», а також вихованці хореографічної студії «Медея» Луцького навчально-реабілітаційного центру.

Також виступав зразковий ансамбль бального танцю «Лілея» Луцької ЗОШ І-ІІ ст. №11 – колегіуму. Діти презентували цілу театралізовану «Подорож крізь віки».
Сюрпризом програми було два виступи від батьківських колективів. У такий спосіб вони вирішили підтримати своїх діток і на власному прикладі показати, що потрібно насолоджуватись життям і не боятися нових випробувань.

Також окрасою заходу став вальс від воїнів АТО, які танцювали з партнерками на візках.

Кожна з цих громадських організацій показала по два номери. Зал підтримував усіх учасників гучними оплесками.

Після демонстрації хореографічних і вокальних вмінь до особливих дітей зі своїм майстер-класом з польки завітав танцюрист Влад Яма.

«Головне – сміливість і усмішка, пам’ятайте: хто вийшов на паркет, той вже переміг», – підтримував учасників хореограф.

Яма не приховував емоцій і щиро хвалив діток за їхні усмішки.
Під звуки камерного квартету із Луцького державного училища культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського юні танцюристи фотографувалися із кумиром.

На завершення балу Олександр Савченко вручив дипломи і нагороди кожному з колективів. Окрім цього, на всіх учасників дійства чекали приємні подарунки від спонсорів. «Осінній бал» дав можливість кожному відчути себе королем і королевою.

Залишити відповідь