Відсутність справедливості породжує самосуд, – Ігор Лапін прокоментував події у Воротневі

Відсутність справедливості породжує самосуд. Якщо симбіоз тітушок з чиновниками буде процвітати, то громадські активісти візьмуть зброю і будуть себе захищати.

Про це сказав народний депутат Ігор Лапін в ефірі телеканалу Есперо.ТВ .

Парламентар розповів, що ввечері 29 вересня, у заказнику загальнодержавного значення «Воротнів», що поблизу Луцька, відбулась стрілянина, де стріляли по автомобілю з правоохоронцями.

«В нас є лісове господарство, яке має державне майно з будиночками, і ці забудови використовуються не за призначенням, а для приватних вечірок з саунами», – сказав нардеп.

Ігор Лапін розповів, що під час одного з приватних пікніків, в лісництво приїхали громадські активісти разом з журналістами і почали знімати, як керівництво певного господарства разом з усіма гостями там відпочивають.

«Виїжджає лісова охорона, виїжджають представники держлісгоспів, і більше 50 тітушок, якими керую громадянин Росії, а також бійці громадського формування «Варти порядку», які зараз працюють на приватні охоронні структури, що охороняють отакі всякі речі (приватні вечірки за участі високопосадовців, – ред).

Народний обранець повідомив, що людям, які знаходились в будинку, надягли мішки та інші речі на голови, аби їх було не впізнати, та зробивши живий щит – коридор, так, що журналісти не могли зазняти їх, вивели відпочиваючих та посадили в автомобілі. В той час, їхали правоохоронці, заважаючи виїхати іншим автомобілям, і отримали пару пострілів по своєму автомобілю.

«Відсутність невідворотності покарання породить самозахист. Ми можемо добавитись до того, що втратимо державне право сили. А право сили повинно бути лише у держави.  В людей має бути сила права», – додав Ігор Лапін.

Залишити відповідь