Для оформлення субсидії потрібно всього 2 документи — Мінсоц

У загальному випадку для оформлення субсидії потрібні тільки заява і декларація про доходи.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

Додаткові довідки потрібні, якщо громадяни хочуть оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а тільки фактично проживаючих у квартирі. Тоді до справи додаються документи з місця роботи в іншому місті, про навчання в іншому місті, про перебування на лікуванні, про постійне місце проживання з ЖЕКу, сільської чи селищної ради.

Субсидію призначають на рік – з травня поточного року до травня наступного року.

Розмір субсидії розраховується окремо на літній період, і окремо – на зимовий, причому винятково на основі доходів зареєстрованих і тих осіб, які фактично проживають у квартирі.

Якщо допомога вже призначена на новий рік (2018-2019 роки), в жовтні її розмір на опалювальний сезон розрахують автоматично, без повторного звернення.

2 коментарі

  1. Петро сказав:

    Всем нормальным украинцам советую не платить никопейки этим ворюгам , главная цена отопление и газ , если не будем платить все вместе , эта банда ничего нам не сделает . Каждый сам поставь обязательство , что я с 1 ноября не плачу за отопление ! Причина одна , это обязательство банды у власти вернуть наши украденные деньги , это 350% пенсий и зарплат . Вот когда вернут , тогда и поговорим об оплате . Пожилым людям нужно жить и тратить пенсию только на себя , а не кормить эту свору у власти , вбейте себе это в голову .

  2. Анонім сказав:

    Согласен люди давайте не платить

Залишити відповідь