Велика Британія допоможе Україні боротися з російською агресією

До кінця року Великобританія направить в Україну сили Королівської морської піхоти, а вже у 2019-у розширить присутність у Чорному морі.

“Ми будемо розширювати наші зусилля з навчання та підтримки за допомогою Королівського флоту і морської піхоти, стежачи за тим, щоб український флот і українські Збройні сили мали навичками і технічними можливостями, щоб протистояти зростаючим загрозам”, – заявив міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон після свого візиту в Україну. Про це пише The Daily Telegraph, повідомляє Lb.ua

“Наша прихильність залишається непохитною. До тих пір, поки існує небезпека, ми будемо надавати вам підтримку. Чим безпечніші ви тут, тим безпечніші ми у Великій Британії”, – додав міністр.

При цьому Вільямсон сказав: відповідальність за війну лежить безпосередньо на президенті РФ Володимирі Путіні.

“Путін і його оточення хочуть зловживати своєю владою. Це не те поведінка, яку ми чекаємо від будь-якої держави, особливо від постійного члена Ради Безпеки. Росія стає державою-вигнанцем”, – заявив він.

Велика Британія і Україна поділяють спільні цінності і готові за них боротися. Зокрема заснований на праві міжнародний порядок, який РФ не дотримується.

“Нам необхідно відповісти на російську агресію. Ми повинні чітко дати зрозуміти, що за подібні дії доведеться платити”, – заявив британський міністр.

Залишити відповідь