На Волині заборгованість по зарплаті хочуть гасити за гроші з реалізації майна банкрутів

У п’ятницю відбулася спільна нарада Головного територіального управління юстиції у Волинської області із директором Волинської філії ДП «СЕТАМ» та арбітражними керуючими області. Говорили про стан та перспективи погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємстві області, яке перебуває у процедурі банкрутства.

Про це йдеться на сайті Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

«Погашення заборгованості із виплати заробітної плати – одне з пріоритетних напрямів в роботі ГТУЮ у Волинській області. Наше завдання – унеможливити порушення трудових прав та кардинально змінити ставлення недобросовісних роботодавців до законодавства», – наголосив, відкриваючи засідання, начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Олег Тимченко.

Учасники наради обговорили можливість реалізації майна підприємств-банкрутів шляхом проведення аукціонів на електронному торгівельному майданчику «СЕТАМ». Керівник Волинської філії ДП «СЕТАМ» Володимир Дацюк запропонував співпрацю арбітражним керуючим, наголосивши, що даний торгівельний майданчик має досвід реалізації різнопланового майна та є одним з найпрозоріших ресурсів.

Підбили на засіданні і результати проведених сектором з питань банкрутства перевірок арбітражних керуючих у 2018 році та проаналізували перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ДП “Луцький комбінат хлібопродуктів № 2”.

Залишити відповідь