Невакцинованих дітей не пускатимуть у школи і дитсадки: що робити волинянам (відео)

Більше 70 відсотків школярів Луцька не вакциновані згідно з календарем щеплень.

Про це розповіла головний лікар КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка” Оксана Лєщинська, – йдеться у сюжеті UA: Волинь, пише ВолиньPost.

Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством освіти та науки України направили до усіх обласних державних адміністрацій офіційного листа, у якому постановили не допускати невакцинованих дітей до навчальних закладів.

Юрист Оксана Щесюк каже, що батькам, яким відмовлять у відвідуванні навчального закладу, звертатися до суду. На її думку лист міністерства має рекомендаційний характер.

“Є позитивна практика оскарження таких дій навчального закладу у судовому порядку. Батьки повинні мати на руках письмову відмову від навчального закладу, з якою вони можуть звертатися в суд”, – каже юрист.

Без вакцинації до школи – зась

Більше 70 відсотків школярів Луцька не вакциновані згідно календаря щеплень, розповіла головний лікар КЗ "Луцька міська дитяча поліклініка" Оксана Лєщинська. Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством освіти та науки України направили до усіх обласних державних адміністрацій офіційного листа, у якому постановили не допускати невакцинованих дітей до навчальних закладів. Чи законні такі дії та чи усіх дітей, які не мають щеплення це стосуватиметься, дивіться у відео.

Gepostet von UA: Волинь am Dienstag, 18. September 2018

Залишити відповідь