У Луцькраді новий начальний управління

У Луцькій міській раді призначили начальника управління інформаційно-комунікаційних технологій, а також його заступника.

Про це йдеться у розпорядженнях в.о. міського голови Григорія Пустовіта.

Керує з 4 вересня управлінням інформаційно-комунікаційних технологій Луцькради Олександр Король. Його перевели туди з посади начальника відділу програмного-комп’ютерного забезпечення.

Королю присвоєно 7-й ранг посадової особи місцевого самоврядування та встановлена щомісячна надбавка за вислугу років у розмірі 20 % до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг. Йому установилинадбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

Також в управлінні буде новий заступник: Наталію Хмель перевели з посади заступника начальника відділу програмного-комп’ютерного забезпечення Луцької міської ради. Хмель присвоєно 9-й ранг посадової особи місцевого самоврядування та встановлена щомісячна надбавка за вислугу років у розмірі 30 % до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг. Їй установили надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

Залишити відповідь