Кабмін підтримав ініціативу щодо збільшення заробітної плати військовослужбовцям

Керівник франції “Народний Фронт” Максим Бурбак, під час години запитань до уряду, запитав у Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана чи підтримає уряд підвищити заробітну плату українським військовослужбовцям і чи буде збережена норма фінансування Збройних Сил на рівні не менше 5% ВВП, яку було запроваджено урядом Арсенія Яценюка.

Про це йдеться на сайті 24ks.news.

В 2015 – 2016 роках урядом Арсенія Яценюка було втричі збільшено зарплатню нашим військовослужбовцям. “Народний фронт” виходить з ініціативою збільшити зарплатню нашим військовослужбовцям, особливо тим, які зараз захищають крану на Сході. Чи це буде передбачено в бюджеті наступного року – суттєве збільшення зарплатні нашим військовослужбовцям?”, – запитав Прем’єр-міністра керівник фракції “Народний фронт” Максим Бурбак.

За словами Володимира Гройсмана, в Державному бюджеті 2019 року на фінансування Збройних Сил передбачено 201 млрд грн.
“Уряд на засіданні РНБО вніс пропозицію збільшити оборонний бюджет на 23 млрд грн – до 201 млрд грн”, – зазначив Прем’єр-міністр.

“Цих коштів абсолютно достатньо за однієї умови – при ефективному відкритому використанні цих ресурсів. Для того щоб не тільки забезпечувати оновлення озброєння, а й підвищити заробітну плату українським воїнам”, – підкреслив очільник Уряду.

Нагадаємо, урядом Аресенія Яценюка було впроваджено залучення на оборону держави 5% ВВП. Україна –  єдина держава серед держав Європи, яка витрачає більше 5% ВВП на фінансування армії.

Залишити відповідь