30 наших Героїв: у Луцьку вручили відзнаки родичам почесних лучан

У Луцьку родинам 30-ти полеглих містян, які загинули у війні на Сході України, вручили відзнаки «Почесний громадянин міста Луцька».

Вручення відбулося 8 вересня під час урочистої Академії до Дня міста, пише ВолиньPost.

На Театральному майдані розставили мольберти зі знімками загиблих лучан. За 4 роки війни місто втратило 32 гідних сини, а від останнього похорону не минулого й місяця – тоді лучани прощалися із двома своїми героями, Андрієм Єлістратовим та Георгієм Ольховським. Наймолодшому загиблому лучанину виповнилося 20 років, чимало із загиблих тільки встигли одружитися чи стати батьками, однак діти пам’ятатимуть їх лише по фото.

Звання загиблим лучанам присвоїли за вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання завдань в АТО на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету та територіальної цілісності України.

Приймати відзнаки своїх найрідніших прийшли матері, батьки, брати та сестри, сестри і донки бійців. Їх отримали родини Андрія Атаманчука, Олега Вишневського, Олександра Войчука, Сергія Гулюка, Володимира Зарадюка, Василя Зелінського, Дмитра Йовзика, В’ячеслава Іонова, Артема Карабана, Олексія Кітновського, Сергія Климчука, Віктора Кумецького, Сергія Куруки, Романа Луцюка, Романа Лучука, Віктора Мандзика, Валерія Марцинюка, Віталія Махновця, Романа Наюка, Юрія Оніщука, Сегія Помінкевича, Володимира Прокопчука, Ігоря Філіпчука, Рустама Хамраєва, Дениса Чабанчука, Сергія Чучаліна, Сергія Шкредя, Сергія Шостака та Максима Шульги. Відзнаку Максима Гринчишина передадуть родині згодом.

Мама загиблого та очільниця «Надії» Люба Карабан подякувала усім, хто прийшов вшанувати пам’яті полеглих земляків.

«Я хочу сьогодні подякувати Богу, що ми маємо мир над головою, домівки, хліб і до хліба. Ми можемо навчати дітей у школах під мирним небом. Сьогодні я хочу подякувати Богу, що у нас виросли такі захисники, які не дивлячись на молодий вік віддали своє життя у боротьбі з російський окупантом. Сьогодні навіть небо злилося із землею, аби згадати їх», – мовила жінка. Вона закликала усіх підтримувати одне одного.

Завершили сумні урочистості врученням квітів родинам військовослужбовців, а також спільним виконанням гімну.

Залишити відповідь