“Чому так соромно?” – медійник про Президента Кравчука

Колишній очільник СРСР Михайло ГОРБАЧОВ, позбувшись своєї посади, якийсь час рекламував піцу. За це йому платили гроші.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук пише головний реактор газети “Ратуша” Микола Савельєв.

Було якось незвично, дискусійно і трохи незручно. Все – таки – ЕКС – ПРЕЗИДЕНТ! Але не було соромно. Чоловік заробляв своєю працею.

“ЕКС – Президент України Леонід КРАВЧУК, який приїхав нині до Львова обіляти і оживляти протухлий образ брехливого політика Юлі Тимошенко,. ніколи не рекламував піцу. Але після його сьогоднішнього вояжу до Львова дозволю зауважити: краще б він рекламував піцу. Чи туалетний папір. Чи гандони. ЧОМУ? Бо тоді б не було так неймовірно СОРОМНО. Не йому.. Кравчуку – байдуже. Усім нам.Ви помітили, що совість переважно мучить тих, хто НЕ винен?. Все таки – чоловік був ПРЕЗИДЕНТОМ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА…..”, – пише Савельєв.

“А за розміщення на сайтах цієї “НЕЗАЛЕЖНОЇ” думки людини, яка могла пробігти між крапелькапи дощу, а вступила під “дємбєль” в лайно, платив, до речі, штаб БЮТ. Цю новину підтверджують і стукачі з цієї політструктури. Інформація для тих, хто ще має хоч якісь сумніви в тому, що і візит до Львова, і “незалежність” оратора, і висвітлення позиції Кравчука – з одного фінасового і брудного джерела. Не здивуюсь, якщо ще й платили в рублях. Просто поспішали – і не встигли конвертувати”, – додав Микола

 

2 коментарів

  1. волинянка сказав:

    У старого поїхав дах це уже маразм у старого або курить бамбулятор

  2. Валентина сказав:

    Думав що самий порядний з усіх а виявляється ідіот вирішив заробити для внуків трохи грошенят. Краще помер би дюлиною а не гандоном.

Залишити відповідь