Повідомили, що на Волині роблять з вилученою горілкою та тютюном

Начальник ГУ ДФС у Волинські області Світлана Савчук під час доповіді на оперативній нараді в голови Волинської ОДА, у четвер, 6 вересня, розповіла, що роблять із вилученим спиртними та тютюновими виробами.

Про це пише Волинська правда.

Очільниця головного управління ДФС зазначила, що у 2018 році, її підлеглі здійснили 177 перевірок підприємств, які займаються продажем підакцизних товарів. Під час перевірок виявили 361 порушення, зокрема факти торгівлі без ліцензії, продаж підакцизних товарів за заниженою ціною, та факти продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. Також працівники ДФС припинили діяльність 4 цехів з виготовлення підакцизної продукції та вилучили продукції на 19, 5 мільйона гривень.

«От ви кажете, що вилучили спиртного на 20 мільйонів, а куди ви його діваєте? Яким чином утилізовуєте?», – поцікавився голова ОДА Олександр Савченко.

Очільниця ГУ ДФС в області зазначила, що вилучену продукцію перевіряють. «А потім вирішують, що з нею робити, чи відправляти на заводи для переробки, чи утилізовувати. Щодо вилучених тютюнових виробів, то ми їх спалюємо», – проінформувала Світлана Савчук.

Також вона додала, що у планах в працівників ДФС – вести відеотрансляцію утилізації вилученої продукції.

Залишити відповідь