В Україні запроваджують величезні штрафи порушникам ПДР (інфографіка)

З 27 вересня штрафи за порушення правил дорожнього руху виростуть у декілька разів.

Про це пише avtolubiteli.club.

Повідомляється, що за перевищення встановленої норми швидкості більш ніж на 50 км на годину водій буде змушений заплатити штраф до 3,4 тисяч гривень (раніше – 510 гривень).За втечу з місця дорожньо-транспортної пригоди змусять сплатити штрафу від 255 гривень до 3,4 тисяч гривень. Також за це можуть окремо позбавити прав строком до шести місяців.

За керування автомобілем без прав, або невідповідної категорії штраф може сягнути 10,2 тисяч гривень (раніше – 510 гривень). Якщо водій знову сяде за кермо і не матиме при собі прав, то вже заплатить в 4 рази більше – 40,8 тисяч гривень.

Українські водії, які позбавлені права керувати транспортними засобами, але все ж сіли за кермо, змусять заплатити 20,4 тисяч гривень. За повторне правопорушення штраф зросте в 2 рази.

Відносно неправильного паркування машини: інспектори зобов’язані складати протоколи порушень навіть без водія. Також їм можна буде евакуювати машини, які припарковані у недозволених місцях. Свої дії представники правоохоронних органів повинні зафіксувати на відео, або зняти на фотоапарат місце порушення. Штраф за неправильну парковку складе від 255 до 1,7 тисяч гривень.

7 коментарів

 1. Влад сказав:

  Одним сллвом-о@уели. Барзометр зашкаливает.Влад

 2. Влад сказав:

  Одним словом-о@уели. Барзометр зашкаливает.Влад

 3. КВН сказав:

  Украина превратилась в шеколадно-банановую республику. Скоро начнут наказывать за неправильную парковку пешеходов. Эту власть нужно гнать страной лопатой. Охерели полностью. Презумпция невиновности в Украине не работает. Полное беззаконие и беспредел.

 4. Анонім сказав:

  Правильно делают, дибилов меньше будет. А то некоторые вадилы вообще охр. Понакупали прова за сало и летают.

 5. Анонім сказав:

  очень грустно… почему за меньшую категорию, к примеру мопед, теперь будут снемать почти 2-3 оклада…

 6. иван сказав:

  и майдан нэ собираеться.загналы краину в дерьмо по самэ ни.и вси довольни.

 7. Саня сказав:

  Вы же все этих питухов и избирали

Залишити відповідь