Луцький волонтер на Сході зустрів айдарівців, які передали вітання своїм волинським побратимам

Волинський волонтер та таросознавець Руслан Теліпський здійснюючи свою ходу семи областями України до м. Канева приуроченої до 27 річниці Дня Незалежності по дорозі зустрів добровольців-айдарівців.

Відео зустрічі Руслан опублікував в соціальній мережі Фейсбук.

Так, їдучи автомобілем, військові зупинилися і розповіли Руслану Теліпському, що хочуть провідати побратимів на передовій, адже разом з ними воювали в 2014 році. Самі ж добровольці з м. Лозова Харківської області. Тарас поцікавився, чи щось добровольці знають про волинських вояків, на що, бійці радісно згадали своїх побратимів.

«Юрій Іпафінович, волонтер. Привіт Юрію. Ігор Лапін – народний депутат і наш ротний», – одразу сказали добровольці.

Вони привітали ротного з Днем Незалежності, передали вітання та «Слава Україні».

«Зола, всього хорошого. До зустрічі», – звернулись до Ігоря Лапіна його побратими.

Окрім свого ротного, пригадали і побратима Бубєна (Юрія Бубенщикова).

«Хочемо передати вітання саме луцьким волонтерам, а також Андрію Омельчуку «Сотнику» який з нами воював а зараз волонтерить», – додали бійці.

«Привіт від Лєшого, Махна і від Лози», – представились айдарівці.

Руслан Теліпський розповів чоловікам, що прямує пішки до Канаве за всіх воїнів, які захищають Україну.

Нагадаємо, в легендарній 2-й штормовій роті «Захід» батальйону Айдар» воювали волиняни добровольці з 2014 року. Ротним був Ігор Лапін з позивним «Зола». Бійці 2-ї штурмової роти «Айдару» брали участь в операціях, під час який було звільнено від терористів 8 населених пунктів в Луганській області, зокрема Щастя, Металіст, Георгіївка, Лутугине, Успенка, Хрящувате і інші важливі об’єкти. Штурмовий підрозділ «Золи» брав участь у звільненні Красного Яру, а під час операції зі звільнення Вергунського роз’їзду біля Луганська знищив групу Інструкторів з спецпідрозділу Гюрза (збройних сил РФ) та групу представників підрозділу Бетмен(санкт-петербург)

Video: D2/2Незабутня зустріч з добровольцями!!!

Gepostet von Тарасів Дороговказ – 2 am Samstag, 25. August 2018

Залишити відповідь