Робочий візит Гройсмана на Волинь: завод “Мотор”, ковельське депо та прогулянка Луцьком

Прм’єр-міністр Володимир Гройсман разом із народними депутатами, відвідав Волинь.

Робочий візит відбувся у четвер, 23 серпня.

Так, Володимир Гройсман насамперед відвідав ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор».

«Ми йдемо вперед і приємно відзначити, що тут, саме тут, на Волині, в Луцьку, запроваджуються найкращі технології. Ці технології є конкурентоспроможними, адже використовуються в галузі не тільки в Україні, а й поза її межами. Тому я радий зустрітися і побувати на деяких промислових підприємствах, зустрітись з колективами, і я хотів би почути думку людей про реальний стан справ», – сказав Володимир Гройсман.

Разом з ним інспектували завод народні депутати Ігор Лапін, Сергій Мартиняк, голова Волинської ОДА Олександр  Савченко, секретар Луцькради Григорій Пустовіт.

На території заводу Прем’єр-міністр дав брифінг для журналістів.

Волинських медійників цікавили актуальні всеукраїнські питання – ціни на газ, гроші на децентралізацію, оголошена війна контрабанді  – на всі питання журналісти отримали відповіді.

Після інспектування заводу, вся делегація разом із журналістами вирушили до центру міста, а саме на Театральний майдан, де Володимир Гроймсман пройшовся вул. Лесі Українки а присутні лучани та гості міста мали змогу з ним поспілкуватися та зробити фото.

Саме звідти і поїхала делегація в м. Ковель дивитись пасажирське вагонне депо.

Загалом, Гройсман відзначив Волинь як прекрасний регіон.

Залишити відповідь